Wrota fantazji

Każda z tych książek, to przejście prowadzące Was do innej przygody.
Zapraszam
Tomasz Biedrzycki

Uderzenie asteroidy w Ziemię, stawia ludzkość na krawędzi zagłady. Katastrofa wydobywa z ludzi najbardziej prymitywny instynkt przetrwania Koronalny wyrzut masy cofa ludzką technikę o setki lat. Jak bardzo jesteśmy od niej uzależnieni? Czy ludzie zdołają przetrwać? Co będzie ceną przeżycia? Elfy - długowieczne, potężne - sięgają po władzę nad kontynentem, a przyszłość Ludzi rysuje się w czarnych barwach. Czy wyrwą się z niewoli? Podwójne, mroczne życie Europy. Gdzie celem staje się bezbronne dziecko. W jaki sposób ten potworny targ funkcjonuje w XXI wieku? Człowieki ogarniętym rządzą zemsty, nie ma nic do stracenia. Czy młoda, rozpoczynająca karierę detektyw będzie w stanie go powstrzymać?
Emigrant Martin van Hansen zanurza się w tajemniczy świat Ganimedesa, próbując swoich sił w nowym świecie. Audiobook Martin van Hansen popada w konflikt z podstępnym przeciwnikiem. Czy ocaleje w konfrontacji z potężną megakorporacją? Audiobook Czy w otchłani ganimedzkiego oceanu van Hansen zdobędzie sojuszników?, Czy zdoła przetrwać? NOWOŚĆ! Audiobook Matka chroniąca dziecko jest w stanie podnieść wrak samochodu. Do czego jest w stanie posunąć się ojciec, jeśli skrzywdzono jego dziecko? Czy morderca kobiet okaże się mistrzem zbrodni i uniknie kary? Czy dobrany zespół detektywów zdoła go dopaść?
Chiny próbują zmusić do uległości swe dawne kolonie na Marsie. Czy im się to uda? (Bezpłatne) Zespół komandosów wyrusza na straceńczą misję. Czy zdołają wykonać zadanie i przeżyć? Sięgnij poza horyzont, by wziąć udział w międzygwiezdnym konflikcie pomiędzy ludźmi Konflikt na Alfa Centauri pomiędzy kolonistami ziemskich potęg narasta. Czy to początek zagłady ludzkości? Wojna stała się faktem. Na razie na Rigil Prime. Jeśli rozleje się na Układ Słoneczny, nie pozostanie kamień na kamieniu
Fale morza koją rany. Te najcięższe, wyryte w sercach i duszach ludzi. Czy dwójka życiowych rozbitków odnajdzie tu szczęście, czy ich spotkanie przyniesie nowe łzy? Nieliczni, ocaleni z zarazy, próbują przetrwać w świecie po upadku cywilizacji. (Bezpłatne) Historia oparta na faktach. Obozy niewolniczej pracy we Włoszech... Polski snajper wraca z misji międzynarodowej i zakłada wymarzoną knajpę. Kto stanie na przeszkodzie w realizacji jego marzeń? Bandyci porywają syna księcia Wilhelma III. Łowca ruszając na ratunek nie wie, że stawką będą nie tylko pieniądze... (Bezpłatne)
Wynajęty szwadron najemników - czy to dobra inwestycja dla przemytnika? (Bezpłatne) Jean Simon staje przed karkołomnym zadaniem. Jeśli go nie wypełni, oddział czeka zagłada (Bezpłatne) Czy Harry Trevor Dervjis stanie się kimś więcej niż przemytnikiem? (Bezpłatne)